Primarul municipiului Buzău, social-democratul Constantin Toma, a declarat luni că speră ca guvernul propus de Adrian Veştea să nu fie votat, considerând că “formula este una încropită cu oameni care nu sunt la nivelul funcţiilor nominalizate”.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV



