Vremea va continua să se încălzească în întreaga ţară în următoarele două săptămâni, iar maximele vor ajunge la 36-37 de grade, în unele regiuni, timp în care se vor semnal, pe alocuri, averse slabe cantitativ, potrivit prognozei Administraţiei Naţionale de Meteorologie (ANM) pentru perioada 22 iunie – 5 iulie.
MAI MULT DIGI 24





