Circulația trenurilor de metrou este întreruptă luni după-amiază între stațiile 1 Mai și Jiului, după ce în timpul lucrărilor de interconectare dintre Magistrala 4 și viitoarea Magistrală 6 a apărut o problemă tehnică neprevăzută.
MAI MULT REALITATEA


