Preşedintele AUR. George Simion, a anunţat, luni seaăr, după discuţoiile cu premierul desemnat că era normal să fie consultaţi, având î vedere ponderea în Parlament şi în preferinţele românilor şi a precizat că aşteaptă în contnuare precizări de la preşedintele Nicuşor Dan.
MAI MULT NEWS.RO