Deputatul AUR Mohammad Murad a anunțat luni seară că el va vota „pentru” învestirea guvernului condus de Adrian Veștea „Este nevoie de stabilitate, chiar avem probleme. E mai important decât toate, nu putem face politică pe spatele oamenilor nevoiași. În afaceri lucrurile merg foarte prost (…) Eu personal voi vota (pentru guvernul Veștea, n.r.)”, a …
MAI MULT HOTNEWS




