Liderul AUR, George Simion, a publicat luni seară pe Facebook un mesaj în timp ce în plenul reunit al Parlamentului a început votul de învestire a Guvernului Veștea. „Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot”, a scris George Simion pe Facebook. Anterior, în plen, George Simion, extrem de surescitat, a avut un discurs scurt, în care …
MAI MULT HOTNEWS




