România devine un caz atipic în Europa, unde, deși petrolul se ieftinește, carburanții se scumpesc, pe fondul unei măsuri guvernamentale prezentate drept protecție pentru consumatori, afirmă președintele AEI, Dumitru Chisăliță, într-o analiză.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV





