Membrii delegației AUR care au participat la consultările de marți, 23 iunie, de la Palatul Cotroceni au fost surprinși încălcând protocolul oficial, după ce s-au așezat la masa discuțiilor înainte ca președintele Nicușor Dan să intre în sală.
MAI MULT ADEVARUL