În Pitești, un bărbat de 48 de ani s-a ales cu o amendă de 2.000 de lei, după ce a aruncat mai multe deșeuri voluminoase într-un loc interzis.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TVÎn Pitești, un bărbat de 48 de ani s-a ales cu o amendă de 2.000 de lei, după ce a aruncat mai multe deșeuri voluminoase într-un loc interzis.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV