Senatorul de Ialomița, Adrian Peiu, intrat în Parlament pe listele formațiunii SOS România, negociază intens trecerea la PNL. Potrivit surselor politice, acesta vizează direct funcția de președinte al organizației județene a PNL Ialomița.
MAI MULT REALITATEA
