Tânărul în vârstă de 22 de ani care şi-a înjunghiat tatăl şi a atacat cu două cuţite mai mulţi poliţişti a fost reţinut pentru 24 de ore pentru tentativă de omor, au precizat, marţi, oficiali ai Parchetului de pe lângă Tribunalul Bucureşti.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV





