Mama băiețelului de 2 ani din Galați găsit mort în casă, deshidratat și subnutrit, a fost reținută. Femeia a fost externată de la Psihiatrie și este cercetată acum de polițiști pentru omor calificat.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TVMama băiețelului de 2 ani din Galați găsit mort în casă, deshidratat și subnutrit, a fost reținută. Femeia a fost externată de la Psihiatrie și este cercetată acum de polițiști pentru omor calificat.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV