Un tânăr român de 25 de ani a fost reținut în Barcelona, după ce polițiștii au descoperit că avea asupra lui 139 de telefoane mobile, majoritatea iPhone-uri.
MAI MULT REALITATEAUn tânăr român de 25 de ani a fost reținut în Barcelona, după ce polițiștii au descoperit că avea asupra lui 139 de telefoane mobile, majoritatea iPhone-uri.
MAI MULT REALITATEA