Fotbalistul ivorian Kader Keita a fost trimis în judecată de procurorii Parchetului de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 (PJS2) pentru ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului, după ce a lovit cu mașina o femeie care traversa regulamentar strada pe trecerea de pietoni și a părăsit locul faptei.
MAI MULT REALITATEA


