Guvernul a adoptat în şedinţa de joi o hotărâre în baza căreia autorităţile locale vor putea aloca în bugete bani pentru decontarea cheltuielilor cu naveta funcţionarilor publici şi personalului contractual.
Vă invităm la VIP Lounge în cadrul nZEB Expo, cel mai mare eveniment dedicat construcțiilor sustenabile din România, organizat la Romexpo, București între 11-14...
Numărul donatorilor potenţiali de organe a crescut brusc în Norvegia după ce prinţesa moştenitoare Mette-Marit a fost înscrisă pe o listă de aşteptare în...