O pacientă și echipajul medical dintr-o ambulanță au fost răniți într-un accident rutier petrecut pe un drum național din Bistrița-Năsăud. Femeia – și așa bolnavă – are acum și o mână ruptă.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TVO pacientă și echipajul medical dintr-o ambulanță au fost răniți într-un accident rutier petrecut pe un drum național din Bistrița-Năsăud. Femeia – și așa bolnavă – are acum și o mână ruptă.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV