Un fost pacient al Spitalului Bălăceanca a făcut scandal, de două ori într-o noapte, la intrarea în spital. Unul dintre agenţi de pază, rănit, dar nici el, nici colegul său nu au vrut să depună plângeri prealabile pe numele agresorului

Un tânăr de 21 de ani, fost pacient al Spitalului de Psihiatrie Bălăceanca, este cercetat penal pentru comiterea mai multor infracţiuni, după ce a mers băut la poarta spitalului şi a făcut scandal de două ori într-o singură noapte. În urma acţiunilor tânărului, unul dintre agenţii de pază a fost rănit, însă nici cel rănit, nici colegul acestuia nu au dorit să depună plângeri prealabile.

MAI MULT NEWS.RO

Obține biletul gratuit la nZEB Expo 2026 București

Vă invităm la VIP Lounge în cadrul nZEB Expo, cel mai mare eveniment dedicat construcțiilor sustenabile din România, organizat la Romexpo, București între 11-14...

Recomandăm și ...

Concertul trupei Iron Maiden de la Paris, întrerupt aproape o oră de o pană de curent

O pană de curent de origine necunoscută a întrerupt concertul trupei britanice Iron Maiden de la Paris La Défense Arena timp de aproape o...

Statele Unite își intensifică războiul economic. Adversarii săi par însă neclintiți

Iranul, Rusia și Coreea de Nord au devenit tot mai abile în evitarea sancțiunilor americane.

Meciul Franţa – Irak, de la Cupa Mondială, s-a reluat după o suspendare de aproape două ore. Vremea nefavorabilă, motivul întreruperii

Meciul Franţa - Irak, de la Cupa Mondială, s-a reluat după o suspendare de aproape două ore, din cauza furtunii din Philadelphia.

ULTIMA ORĂ