O femeie din judeţul Argeş a fost amendată cu 3.000 de lei după ce a abandonat şase pui de pisică pe un teren viran. Poliţiştii au luat măsuri după ce femeia a fost filmată în timp ce abandona animalele.
Vă invităm la VIP Lounge în cadrul nZEB Expo, cel mai mare eveniment dedicat construcțiilor sustenabile din România, organizat la Romexpo, București între 11-14...
Gândul vă prezintă calendarul zilei de joi, 11 iunie. Iată care sunt cele mai importante evenimente consemnate de-a lungul timpului la această dată.
Doru Octavian...