Aproximativ 18.000 de angajați din Ministerul Finanțelor și ANAF au anunțat ca opresc lucrul în toată țara astăzi, între orele 08:00 – 16:00, nemulțumiți de noua lege a salarizării.
Vă invităm la VIP Lounge în cadrul nZEB Expo, cel mai mare eveniment dedicat construcțiilor sustenabile din România, organizat la Romexpo, București între 11-14...
Într-un mesaj publicat pe platforma X, Keir Starmer a afirmat că operațiunea s-a desfășurat cu succes și reprezintă o nouă măsură împotriva rețelei maritime...