Crin Antonescu vine cu critici dure după congresul PNL. Acesta acuză că Ilie Bolojan a urmărit să pună stăpânire pe partid! În exclusivitate pentru Realitatea PLUS, Antonescu a declarat că întregul eveniment s-a desfășurat în jurul ruperii legăturilor cu PSD, de parcă liberalii ar fi fost captivi până acum. De altfel, fostul lider al partidului a numit adunarea organizată de Ilie Bolojan „Congresul trădătorilor” și a susținut că liberalii și-au abandonat identitatea și istoria.
MAI MULT REALITATEA




