Bogdan Ivan (PSD), ministrul desemnat al Energiei, a spus că va continua politicile energetice pe care le-a susținut în timpul mandatului său din guvernarea Bolojan, potrivit răspunsurilor oferite, luni, la audierii care a avut loc în comisiile de specialitate din Parlament. Audiat luni în Parlament, ministrul nu a avut decât 20 de minute la dispoziție …
MAI MULT HOTNEWS


