Premierul interimar Ilie Bolojan a anunţat, luni, că în şedinţa Birourilor reunite ale Parlamentului au notificat în această seară că acest guvern nu este susţinut de PNL, el precizând că ceea ce au făcut cei care au depus lista de guvern, cu numele partidului în dreptul unor miniştri, este o formă de abuz.
MAI MULT NEWS.RO



