Ministerul Sănătăţii anunţă, luni, că a plătit aproape 155 de milioane de lei către constructorul Centrului de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi din cadrul cadrul Institutului Naţional de Pneumoftiziologie ”Marius Nasta” din Capitală.
MAI MULT NEWS.RO