O româncă este suspectată că și-a omorât fiica de 13 ani, apoi și-a luat viața, în Torino. Femeia se despărțise recent de soț

O adolescentă de 13 ani a fost găsită moartă într-un apartament din Torino, iar mama ei, o femeie de origine română, a fost descoperită spânzurată, într-un posibil caz de omor urmat de sinucidere, relatează presa italiană.

MAI MULT ȘTIRILE PRO TV

Obține biletul gratuit la nZEB Expo 2026 București

Vă invităm la VIP Lounge în cadrul nZEB Expo, cel mai mare eveniment dedicat construcțiilor sustenabile din România, organizat la Romexpo, București între 11-14...

Recomandăm și ...

Keir Starmer a anunțat că va demisiona din funcția de prim-ministru al Marii Britanii

Keir Starmer a anunțat că va demisiona din funcția de prim-ministru al Marii Britanii și din cea de lider al Partidului Laburist, scrie BBC.

Premierul britanic Keir Starmer îşi anunţă demisia

Premierul britanic Keir Starmer, foarte nepopular, şi-a anunţat luni demisia, relatează AFP. (Vom reveni)

Călin Georgescu le transmite un mesaj parlamentarilor înainte de votul de învestitură a Guvernului Veștea

Fostul candidat la alegerile prezidențiale, Călin Georgescu, le cere parlamentarilor să nu voteze Guvernul Veștea, argumentând că fiecare vot dat Executivului „unui președinte ilegitim...

ULTIMA ORĂ