Poliţiştii şi procurorii DIICOT au făcut, luni, percheziţii în Bucureşti şi în judeţele Ilfov şi Dâmboviţa, la o grupare formată din 12 cetăţeni srilankezi care vindeau droguri direct sau la petreceri ori evenimente.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TVPoliţiştii şi procurorii DIICOT au făcut, luni, percheziţii în Bucureşti şi în judeţele Ilfov şi Dâmboviţa, la o grupare formată din 12 cetăţeni srilankezi care vindeau droguri direct sau la petreceri ori evenimente.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV