Liderul senatorilor AUR, Petrişor Peiu, afirmă că singura ieşire pe care Nicuşor Dan şi PSD au găsit-o este de a presa AUR sa voteze învestirea guvernului Veştea. ”Întrebarea logică este: de ce s-ar auto-distruge AUR pentru a salva PSD?”, scrie Peiu Pe Facebook.
MAI MULT NEWS.RO