Activitatea din spitale s-ar putea opri de săptămâna aceasta pe termen nelimitat! Sindicatele din sănătate sunt pregătite să declanșeze greva generală din cauza legii salarizării care aduce pierderi uriașe, potrivit Realitatea PLUS.
MAI MULT REALITATEA




