Un elev de clasa a VIII-a de la Colegiul Național Emanuil Gojdu din Oradea a susținut prima probă de la Evaluarea Națională în spital. Situația excepțională s-a produs luni dimineață, după ce băiatului i s-a făcut rău înainte să plece spre școală. Elevul a leșinat acasă, în timp ce se pregătea pentru examen, iar familia a cerut ajutor medical. Ulterior, acesta a fost transportat de urgență la spital, unde medicii au început investigațiile și au decis să îl țină sub supraveghere.
MAI MULT REALITATEA


