Tot mai mulți șoferi surprinși de radarele sistemului e-SIGUR încearcă să evite sancțiunile invocând aceeași explicație: că la volan nu se aflau ei, ci soțiile lor. Numai de la începutul acestui an, 32 de conducători auto au indicat partenerele de viață drept persoanele care ar fi condus mașinile.
MAI MULT ADEVARUL



