Un cuplu de cetățeni români a fost condamnat de Tribunalul Districtual din Wil pentru o amplă schemă de fraudă împotriva sistemului elvețian de asigurări sociale, prejudiciul total depășind 290.000 de franci elvețieni. Ambii vor fi expulzați din Elveția pentru 12 ani.
MAI MULT REALITATEA


