Un cuplu din România urmează să fie expulzat din Elveția, fiind acuzat că ar fi fraudat timp de patru ani sistemul de asigurări în această țară, după ce au falsificat în mod repetat accidente la muncă și au schimbat mai mulți medici pentru a prelungi concediile medicale.
MAI MULT ADEVARUL