Un cuplu de români a fost condamnat în Elveția după ce ar fi fraudat sistemul de asigurări sociale și companiile de asigurări timp de patru ani, obținând ilegal sute de mii de franci elvețieni.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TVUn cuplu de români a fost condamnat în Elveția după ce ar fi fraudat sistemul de asigurări sociale și companiile de asigurări timp de patru ani, obținând ilegal sute de mii de franci elvețieni.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV