O garnitură de metrou a fost retrasă din circulaţie marţi dimineaţă, după ce au fost înregistrate probleme tehnice la o uşă de acces, călătorii fiind debarcaţi în staţia Tineretului.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TVO garnitură de metrou a fost retrasă din circulaţie marţi dimineaţă, după ce au fost înregistrate probleme tehnice la o uşă de acces, călătorii fiind debarcaţi în staţia Tineretului.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV