Polițiștii Capitalei au intervenit într-o situație extrem de periculoasă petrecută în Sectorul 2 al Bucureștiului, unde un tânăr de 22 de ani, înarmat cu două cuțite, a refuzat să se conformeze somațiilor și a manifestat un comportament agresiv. Incidentul, surprins în imagini devenite virale pe internet, a generat numeroase reacții.
MAI MULT REALITATEA
