Soarele dogorâtor și furtunile de vară își împart România. Mai multe judeţe sunt sub Cod galben de caniculă, însă luni seara au fost și zone în care a plouat atât de tare încât s-au inundat străzile, iar șoferii nu au mai putut să înainteze.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV





