Negocierile tehnice irano-americane desfășurate în Elveția s-au încheiat cu înființarea a patru grupuri de lucru, a anunțat marți viceministrul iranian de Externe, Kazem Gharibabadi, citat de agenția IRNA.
MAI MULT REALITATEANegocierile tehnice irano-americane desfășurate în Elveția s-au încheiat cu înființarea a patru grupuri de lucru, a anunțat marți viceministrul iranian de Externe, Kazem Gharibabadi, citat de agenția IRNA.
MAI MULT REALITATEA