Poliţiştii au făcut uz de armă marţi dimineaţă, pe o stradă din Sectorul 2 al Capitalei, după ce au fost atacaţi cu cuţitul de un bărbat. Ei fuseseră solicitaţi de tatăl bărbatului, care a reclamat că acesta l-a înjunghiat.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TVPoliţiştii au făcut uz de armă marţi dimineaţă, pe o stradă din Sectorul 2 al Capitalei, după ce au fost atacaţi cu cuţitul de un bărbat. Ei fuseseră solicitaţi de tatăl bărbatului, care a reclamat că acesta l-a înjunghiat.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV