IGSU a transmis, marți, un avertisment pentru părinți, în contextul temperaturilor ridicate prognozate în această perioadă. Pompierii atrag atenția asupra pericolului reprezentat de lăsarea copiilor singuri în autoturisme, chiar și pentru perioade scurte de timp.
MAI MULT ADEVARUL