Un băiat de doi ani şi patru luni a fost transportat la spital, miercuri, după ce a fost muşcat de un câine, în timp ce se era în vizită la rude, în Bucureşti, împreună cu mama sa. Poliţiştii, care au fost sesizaţi de mama copilului, fac verificări în acest caz.
MAI MULT NEWS.RO