Fotbalistul ivorian Abdul Kader Keita, mijlocaș la Rapid București, a fost trimis în judecată marți, 23 iunie, pentru accidentul rutier comis în martie, când a lovit cu mașina o pensionară pe o trecere de pietoni din Capitală și a părăsit locul accidentului.
MAI MULT ADEVARUL