O femeie de 22 de ani din Galați a fost reținută de procurori după ce, în urma unei intervenții a autorităților, a fost descoperit unul dintre copiii săi decedat în locuință, iar ceilalți doi în stare gravă de deshidratare și înfometare. Femeia este cercetată pentru omor calificat și rele tratamente aplicate minorului.
MAI MULT REALITATEA


