Tânărul în vârstă de 22 de ani din București a fost reținut de procurori după ce și-ar fi înjunghiat tatăl și a atacat cu un cuțit polițiștii interveniți la fața locului, într-un incident petrecut marți în Sectorul 2 al Capitalei.
MAI MULT REALITATEA


