Un adolescent de 17 ani s-a sinucis, în Craiova. S-a aruncat de la 25 de metri înălțime, după ce a sunat la poliție

Un tânăr de 17 ani a murit, marţi, după ce s-a aruncat de pe o clădire din Craiova, de la 25 de metri înălţime. Înainte de acest gest, el sunase la Poliţie şi anunţase că vrea să se sinucidă.  

MAI MULT ȘTIRILE PRO TV

Obține biletul gratuit la nZEB Expo 2026 București

Vă invităm la VIP Lounge în cadrul nZEB Expo, cel mai mare eveniment dedicat construcțiilor sustenabile din România, organizat la Romexpo, București între 11-14...

Recomandăm și ...

Negocieri SUA-Iran: Ministrul Abbas Araghchi anunţă că exporturile de petrol şi produse petrochimice nu mai sunt restricţionate şi că unele active îngheţate au fost eliberate

Ministrul iranian de externe Abbas Araghchi a anunţat, luni dimineaţa, pe X, că „exporturile de petrol şi produse petrochimice nu mai sunt restricţionate, blocada...

Cupa Mondială 2026: Condusă cu 1-0, Egipt a revenit şi s-a impus cu 3-1

Echipa naţională a Egiptului a învins luni dimineaţă, scor 3-1, echipa naţională a Noii Zeelande, în grupa G de la Cupa Mondială.

Cupa Mondială 2026: Condusă cu 1-0, Egipt a revenit şi s-a impus cu 3-1

Echipa naţională a Egiptului a învins luni dimineaţă, scor 3-1, echipa naţională a Noii Zeelande, în grupa G de la Cupa Mondială.

ULTIMA ORĂ