2025 va aduce pe piaţa smartphone-urilor „bătălia slabilor”, atât Apple, cât şi Samsung, fiind aşteptate să lanseze anul acesta modele care să se diferenţieze prin subţirime.
Vă invităm la VIP Lounge în cadrul nZEB Expo, cel mai mare eveniment dedicat construcțiilor sustenabile din România, organizat la Romexpo, București între 11-14...
UPDATE:
Conducerea Parlamentului urmază să voteze, de la ora 10, programul audierilor miniștrilor Guvernului Adrian Veștea.
Miniștrii propuși vor fi audiați între orele 12 și 15.30.
Tot...
Organizația, citată de Euronews, estimează că utilizarea acestor sisteme de încălzire a permis evitarea unor costuri de import de aproximativ 9,7 miliarde de euro...