Daniel David crede că nu există suficiente centre de tratament pentru dependenții de droguri, deși pe alte coordonate – colaborarea cu poliția locală și desfășurarea de acțiuni de prevenție în instituțiile școlare – se pot observa pași importanți. „Acele centre nu sunt suficiente și personalul nu este încă suficient pe pregătit”, a spus el la Digi24.
MAI MULT DIGI 24




