Un nou scandal zguduie politica spaniolă după ce Curtea Supremă a decis condamnarea fostului ministru al Transporturilor, Jose Luis Abalos, la 24 de ani de închisoare într-un dosar de corupție privind atribuirea unor contracte de urgență în timpul pandemiei de COVID-19.
MAI MULT REALITATEA


