România va fi reprezentată de trei echipe în ediția 2026/2027 a Ligii Campionilor la handbal. La feminin, Gloria Bistrița și CSM București vor lupta pentru un loc în Final Four, în timp ce la masculin, Dinamo va fi singura reprezentantă tricoloră.
MAI MULT REALITATEA


