Deputatul PSD Mihai Fifor afirmă că votul din Parlament asupra Guvernului Veștea a arătat o convergență între mai multe partide, acuzându-le că urmăresc exclusiv accesul la putere. Fifor spune că partidul său așteaptă consultările de la Palatul Cotroceni și nu exclude asumarea guvernării, în urma respingerii învestirii Guvernului Veștea.
MAI MULT REALITATEA


