De mai bine de o săptămână, locuitorii din Alba Iulia nu mai pot să folosească mijloacele de transport în comun. Șoferii de autobuz au intrat în grevă pentru că, spun ei, nu și-au primit salariile.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TVDe mai bine de o săptămână, locuitorii din Alba Iulia nu mai pot să folosească mijloacele de transport în comun. Șoferii de autobuz au intrat în grevă pentru că, spun ei, nu și-au primit salariile.
MAI MULT ȘTIRILE PRO TV