Un angajat al serviciului de ambulanță din Budapesta este anchetat după ce autoritățile au descoperit că ar fi păstrat părți de corp uman la locul de muncă și la domiciliu. Atenție, urmează informații cu un puternic impact emoțional!
MAI MULT REALITATEA


